06:45-07:30 Express Les Mills Body Pump™ S1 Kate B
09:30-10:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
09:30-10:15 Studio Cycling SC Mo
09:30-10:30 Les Mills Body Combat™ S1 Rachael
09:30-10:25 Young at Heart - Zumba Gold S2 Jenny
10:30-11:30 Pilates S2 Natasha
10:40-11:40 Les Mills Body Pump™ S1 Rebecca
11:45-12:15 Les Mills CXWORX™ S1 Rebecca
12:30-13:15 Fitness Yoga S1 Neil Co
13:15-14:00 Spivi Studio Cycling SC Virtual Instructor
12:45-13:30 Aquafit PL Jenny
13:15-14:00 Barre Fitness S1 Neil Co
16:45-17:30 Parents & Kids Circuits (7-11yrs) S2 Lou
18:00-18:45 Studio Cycling SC Chloe
18:00-18:30 Insanity® S1 Emma 
18:00-19:00 Les Mills Body Combat™ S2 Clare
18:30-19:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team
18:35-19:00 Ab Attack S1 Emma 
19:05-20:00 Zumba S2 Simone
19:00-20:00 Les Mills Body Balance™ S1 Natasha
20:00-20:45 Studio Cycling SC Justine
20:00-21:00 Fitsteps S1 Neil Co

 

06:45-07:30 Indoor Boot Camp S1 Danny
09:30-10:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
09:30-10:15 Studio Cycling SC Rachael
09:30-10:30 Thighs, Bums & Tums S2 Pam
09:30-10:30 Les Mills Body Balance™ S1 Natasha
10:00-10:45 Aqua Fit PL Jenny
10:45-11:30 Fitsteps S1 Neil Co
12:15-13:15 Yoga S2 Linda
12:30-13:15 Spivi Studio Cycling SC Virtual Instructor
13:30-14:30 Tai Chi S2 Nigel
18:00-18:45 Studio Cycling SC Justine
18:00-18:45 Express Les Mills Body Attack™ S1 Neil Co
18:00-19:00 Yoga S2 Gemma
18:30-19:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
18:50-19:50 Les Mills Body Pump™ S1 Emily
19:05-19:30 Metafit S2 Justine
19:15-20:00 Studio Cycling SC Rachel
19:30-20:15 Aqua Fit PL Jenny
19:30 - 20:30 Les Mills Body Jam™ S2 Jenna
20:00-21:00

Les Mills Body Balance™

S1 Kate B

 

06:45-07:30 Studio Cycling SC Steve
06:45-07:30 Indoor Bootcamp S1 Danny
09:30-10:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
09:30-10:15 Studio Cycling SC Gareth
09:30-10:15 Aqua Zumba PL Jenny
09:30-10:30 Les Mills Body Pump™ S1 Penny
09:30-10:30 Yoga S2 Linda
10:35-11:15 Gentle Yoga S2 Linda
12:00-12:45

Fitsteps™

S1 Neil Co
12:00-12:45 Weight Management Class S2 Rachael
13:00-13:45 Spivi Studio Cycling SC Virtual Instructor
13:15-14:00 Pilates S2 Natasha
15:45-16:45 Junior Gym (11-15yrs) GF Team
16:45-17:30 Zumba Kids™ (7-11yrs) S2 Jenny
18:00-18:45 Studio Cycling SC Duncan
18:00-18:45 Les Mills Body Pump™ S1 Louise
18:00-19:00 Les Mills Body Combat™ S2 Mo
18:30-19:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
19:05-20:00 Thighs,Bums and Tums S2 Duncan
19:05-19:50 Fitsteps™ S1 Natalie
20:05-21:05 Yoga S2 Jenny
20:15-21:00 Barre Fitness S1 Neil Co

 

06:45-07:30 Studio Cycling SC Helen
09:30-10:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
09:30-10:15 Studio Cycling SC Martin
09:30-10:15 Express Les Mills Body Attack™ S1 Neil Co
09:30-10:25 Young at Heart - Zumba Gold S2 Jenny
10:15-11:15 Basic Step S1 Natasha
11:00-12:00 Les Mills Body Balance™ S2 Nat / Penny
12:30-13:15 Spivi Studio Cycling SC Virtual Instructor
12:30-13:15 Aqua Zumba PL Jenny
17:45-18:45 Kids Karate (10-15yrs) S2 Clifton
18:00-18:45 Express Les Mill Body Attack™ S1 Louise
18:00-18:45 Studio Cycling SC Pam
18:30-19:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
18:45-19:45 Boxercise S2 Mo
19:00-19:45 Express Les Mills Body Pump™ S1 Neil
19:15-20:00 Aquafit PL Jenny
19:50-20:20 Les Mills CXWORX™ S1 Neil
20:00-21:00 Pilates S2 Kate

 

06:45-07:30 Circuits S1 Josh
09:15-10:00 Express Les Mills Body Combat S2 Mo
09:30-10:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
09:15-10:00 Studio Cycling SC Rebecca
09:30-10:15 Zumba S1 Steve
10:10-10:40 Les Mills CXWORX™ S2 Rebecca
10:30-11:30 Les Mills Body Pump™ S1 Penny
10:45-12:00 Yoga S2 Linda
12:00-12:45 Young at Heart - Fitsteps FAB S2 Natalie
13:15-14:00 Spivi Studio Cycling SC Virtual Instructor
18:15-18:45 Les Mills CXWORX™ S1 Ashley
18:00-18:45 Studio Cycling SC Rachel
18:30-19:00 X Cube - no booking required Gym floor  Team 
19:00-20:00 Les Mills Body Balance™ S1 Natasha

 

 

08:10-08:55 Studio Cycling SC Kieran
09:00-09:45 Zumba S2 Simone
09:00-10:00 Circuits S1 Nusrat
10:00-11:00 Les Mills Body Combat™ S1 Rachael
10:00-11:15 Kids Karate (5-9yrs) S2 Lianne
10:00-11:05 Junior Gym (11-15yrs) GF Team
11:15-12:15 Junior Gym (11-15yrs) GF Team
11:15-12:15 Les Mills Body Balance™ S1 Rachael
12:30-13:30 Fitsteps  S2 Neil Co
13:30-14:15 Barre Fitness Si Neil Co
09:30-10:30 Les Mills Body Pump  S1 Ashley
10:30-11:30 Junior Gym (11-15yrs) GF Team
10:30-11:30 Les Mills Body Jam S2 Kelly
10:35-11:05 Les Mills CXWORX™ S1 Ashley
10:40-11:25 Studio Cycling SC Rachel
11:30-12:30 Pilates S2 Kate
11:30-12:30 Junior Gym (11-15yrs) GF Team
17:00-18:00 Les Mills Body Combat S1 Barry